Junak 122 RS

Tutaj możesz pochwalić się swoim motocyklem.
Regulamin forum
Ważne! Jak zakładacie tytuł swojego tematu, podajcie pełną nazwę motocykla. Przykładowo Junak RS 125 zamiast samo RS 125. Takie działanie porządkuje forum i zwiększy ilość odsłon waszego tematu.
Awatar użytkownika
Goocio81
Biker
Posty: 298
Rejestracja: 05 kwie 2017, 6:12
Imię: Lukasz
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Sosnowiec
Zlot Jeziorsko I:
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:

Junak 122 RS

Postautor: Goocio81 » 28 kwie 2017, 8:20

Cześć wszystkim!
Zakończyłem pierwszy etap reanimacji i moto jest na tyle sprawne że mogłem bezpiecznie wybrać się na małą przejażdżkę ;) (Zdjęcia w Niegowonicach)
Miał mi służyć tylko do nauki jazdy ale jakoś nie potrafię się powstrzymać od tego żeby wciąż w nim czegoś nie poprawiać :D
Przede mną jeszcze sporo roboty bo mimo że ma zaledwie dwa lata, to poprzedni właściciel włożył dużo wysiłku, żeby się do niego w ogóle nie przykładać :/
Pozdrawiam gorąco.
3majcie się
Nerka!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mist
Uczeń
Posty: 113
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:28
Imię: Mieczyslaw
Motocykl: Junak M12
Lokalizacja: Katowice

Re: Junak 122 RS

Postautor: Mist » 28 kwie 2017, 20:56

Widać że go lubisz, gratulacje, ładny :)

Awatar użytkownika
Goocio81
Biker
Posty: 298
Rejestracja: 05 kwie 2017, 6:12
Imię: Lukasz
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Sosnowiec
Zlot Jeziorsko I:
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:

Re: Junak 122 RS

Postautor: Goocio81 » 28 kwie 2017, 22:21

Przestańcie bo się zarumienię... zdjęcia nie wszystko ukazują ale dzięki za miłe słowa - to mnie motywuje żeby dalej przy nim grzebać. A co do czystości - Magda jeszcze sporo wody w rzece upłynie zanim Cię dogonię. Pozdro dla wszystkich.

Awatar użytkownika
amh7
Uczeń
Posty: 102
Rejestracja: 16 cze 2017, 7:06
Imię: Ola
Motocykl: jeszcze brak :P
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Junak 122 RS

Postautor: amh7 » 16 cze 2017, 7:27

Goocio81 piękny jest :) Ja co prawda nigdy nawet na moto nie siedziałam :P ale coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem i rozpoczęciem nauki jazdy :) I właśnie wpadł mi w oko 122 RS. Tylko, że mam trochę obawy bo nie znam się na moto, więc pozostaje mi chyba zakup nowego. Myślisz, że warto?


Wróć do „Twój Junak 125”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości