W koło komina

Regulamin forum
Mile widziana mapka, zdjęcia i oczywiście opis.
Pisanie fajna trasa 967 jedzcie mija się z celem tego forum.
Awatar użytkownika
Prim
Maniac Rider
Posty: 1144
Rejestracja: 27 lip 2017, 13:24
Imię: Szymon
Motocykl: Kawasaki Versys 650
Lokalizacja: Pyskowice
Bocheniec - Dziewiąte spotkanie forumowe.:
Kontaktowanie:

W koło komina

Postautor: Prim » 02 lis 2021, 7:54

Wstyd takie jedno zdjęcie tylko wrzucić bo to nie jest żadna relacja ale nie mam pojęcia gdzie teraz to dać.
Dlatego uważam że ten temat "gdzie dziś byłem" był ok.
A takie jedne zdjęcie to jaka to trasa motocyklowa?. Fajnie że widać ruch na forum. Wiele fajnych rozwiązań tchnęło powiew świeżości w forum jednak mi się wydaje że zamknięcie tematu "gdzie dziś byłem" zamyka troche droge dla tych co chcą po prostu wrzucić tylko fotkę.
Przyjmuję jednak logikę i nie dyskutuję już.

Październikowy wypad w koło komina bo dawno nic nie wrzucałem co nie znaczy że nie jeździmy :)

Robert, Darol, Zibi, Prim
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Waldi
Maniac Rider
Posty: 2515
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:49
Imię: Waldemar
Motocykl: Peugeot Satelis 125, Suzuki Burgman UH125A
Lokalizacja: Rzeszów
Zlot Jeziorsko I:
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:
Zlot Iłki V:
Zlot Jeziorsko VI:
Zlot Kruszwica VII:
Sulejów - Ósme spotkanie formowe.:
Bocheniec - Dziewiąte spotkanie forumowe.:
Kruszwica - Dziesiąte spotkanie forumowe.:
Dąbie - Jedenaste spotkanie forumowe:
Bocheniec - Dwunaste spotkanie forumowe.:
Czerna - Trzynaste spotkanie forumowe.:
Gaj Stolarski - Czternaste spotkanie forumowe.:
Czerna - Pietnaste spotkanie forumowe.:
Sabatówka - Szesnaste Spotkanie forumowe:
Kontaktowanie:

Re: W koło komina

Postautor: Waldi » 02 lis 2021, 12:54

Jedna fotka, a ile frajdy.

Awatar użytkownika
arni70
Zarząd
Posty: 3621
Rejestracja: 23 wrz 2018, 0:15
Imię: Slawek
Motocykl: Yamaha Virago/Honda Varadero 125
Lokalizacja: Sandomierz
Zlot Iłki V:
Zlot Jeziorsko VI:
Bocheniec - Dziewiąte spotkanie forumowe.:
Dąbie - Jedenaste spotkanie forumowe:
Bocheniec - Dwunaste spotkanie forumowe.:
Czerna - Trzynaste spotkanie forumowe.:
Gaj Stolarski - Czternaste spotkanie forumowe.:
Czerna - Pietnaste spotkanie forumowe.:
Sabatówka - Szesnaste Spotkanie forumowe:
Kontaktowanie:

Re: W koło komina

Postautor: arni70 » 02 lis 2021, 17:17

Prim pisze:Wstyd takie jedno zdjęcie tylko wrzucić bo to nie jest żadna relacja ale nie mam pojęcia gdzie teraz to dać.
Dlatego uważam że ten temat "gdzie dziś byłem" był ok.
A takie jedne zdjęcie to jaka to trasa motocyklowa?.

Jak nie kwalifikuje się na opis, jako trasa, to wstaw w Zloty/ Spotkania/śląskie... (bo doszło do spotkania Was czterech) i zamiast tak ogólny temat, jak w koło komina, to ja bym dał np Spotkanie Prim, Darol, Robert, Zibi [data] i gra muzyka. Temat jest uporządkowany (odpowiednio katalogowany). Będziecie jechać dalej. Będzie trochę materiału- fotek, mapy i oczywiście chęci, to opiszesz jako trasę polecaną innym :idea: To, co teraz wstawiłeś, to moim skromnym zdaniem.... jest bardziej spotkaniem...
Poprzednia forma... robił się śmietnik, czyli... w niedzielę pojedzie 40 grup, to w jednym temacie będzie 40 postów opisujących trasę. Dodatkowo dojdą komentarze: super, pięknie i robi się z jednej niedzieli "moloch". Dlaczego???? Bo nawet jak temat wyświetli w nowościach, to co drugi nie przeczyta całej niedzieli, tylko góra dwie strony... a co będzie za 3 tygodnie????? To już trzeba kopać jak za dinozaurem... oczywiście, Ci bardziej zapaleni... Teraz jest forma uporządkowana :idea: Reasumując... Coś, gdzie nie opisujesz trasy, należy dawać w zloty/spotkania/ odpowiedni region lub inne. Chociaż tu mnie też nie kłuje. Ważniejsze... nadawanie bardziej identyfikujących tytułów :idea:

A'propos. Nawet pojedyncza fotka z opisem super. Nie wiem, czy zauważyłeś... zawsze możesz przejrzeć swoje fotki lub innych użytkowników w galeriach, forów regionalnych lub przy profilu użytkownika. Dlatego ważne, aby teraz opisywać dobrze fotki :idea:
Wejdź w łódzkie... zobacz, jak Dark fajnie tym zarządza :idea:


Wróć do „śląskie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość