Suzuki Intruder 125, praca silnika

Awarie i serwis twojego motocykla.
Regulamin forum
Ważne! Podawajcie tytuł tematu według następującego schematu: pełna nazwa motocykla - opis problemu np. Suzuki RM 125 - nie chce odpalać.
rocannon85
Plecak
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2021, 9:52
Imię: Dawid
Motocykl: Suzuki Intruder 125
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Suzuki Intruder 125, praca silnika

Postautor: rocannon85 » 14 lip 2021, 19:00

Cześć wszystkim!
W niedzielę wybieram się swoim intruderkiem z żoną w Bieszczady. Wydaje mi się, że przesadzam ale słyszę jakby coś dzwoniło w silniku. Jest może ktoś obyty z tymi silniczkami. Mam nagraną pracę jak to wygląda, może ktoś by wiedział. Jak silnik bardziej się nagrzeje do 90 wydaje mi się, że jest to bardziej słyszalne. Może wydech zgrzany coś takiego robi. Nie chce tam za bardzo grzebać, bo wszystko bardzo ładnie chodzi. W poprzednim motocyklu nieraz wydawało mi się, że słyszę zawory i jak rozebrałem wszystko było ok :D.

Awatar użytkownika
ralph
Maniac Rider
Posty: 11294
Rejestracja: 16 cze 2017, 11:00
Imię: Rafal
Motocykl: Honda Varadero
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:
Zlot Jeziorsko VI:
Sulejów - Ósme spotkanie formowe.:
Dąbie - Jedenaste spotkanie forumowe:
Bocheniec - Dwunaste spotkanie forumowe.:

Re: Suzuki Intruder 125, praca silnika

Postautor: ralph » 20 lip 2021, 20:02

rocannon85 pisze:Cześć wszystkim!
W niedzielę wybieram się swoim intruderkiem z żoną w Bieszczady. Wydaje mi się, że przesadzam ale słyszę jakby coś dzwoniło w silniku.D.

Moją pierwszą 125 był intruz. Jeżeli ten dzięcioł stuka ci w przednim cylindrze to podobno powszechna bolączka intruzów. Łożysko wałka rozrządu podobno. Kiedy wymieniałem go na cienia w komisie miał takie stuki handlarz tak to okreslił. Ale się tym nie przejmował .

rocannon85
Plecak
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2021, 9:52
Imię: Dawid
Motocykl: Suzuki Intruder 125
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Re: Suzuki Intruder 125, praca silnika

Postautor: rocannon85 » 23 lip 2021, 14:27

Dźwięk jest bardziej coś jak cykanie. Wydaje mi się, że w poprzednim motocyklu chłodzonym powietrzem miałem to samo.


Wróć do „Warsztat”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości