Nowy początek

Tutaj możesz pochwalić się swoją 125.
Regulamin forum
Ważne! Jak zakładacie tytuł swojego tematu, podajcie pełną nazwę motocykla. Przykładowo Suzuki RM 125 zamiast samo RM 125. Takie działanie porządkuje forum i zwiększy ilość odsłon waszego tematu.
Awatar użytkownika
zwiadowca88
Biker
Posty: 262
Rejestracja: 07 paź 2018, 14:11
Imię: Tomasz
Motocykl: Honda Super Cub C125A ED
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Nowy początek

Postautor: zwiadowca88 » 30 mar 2019, 10:27

Jakość spasowań jest wysoka, przeszła przegląd zerowy bo jednak gdy w grudniu dosiadałem mój niebieski model to nie miał dokręconych amortyzatorów i akumulator był odpięty. Ale w trakcie jazdy nic nie trzeszczy, nie ma żadnych luzów. Jakość materiałów w dotyku przyjemna. Troszkę przycisk do zegara chodzi ciężko, być może dlatego iż jest nowy. Przed chwilą odkryłem iż przyciskając go po krawędziach zaczyna działać poprawnie, tak jakby na środku była oś obrotu w lewo i prawo. Z lewej strony zmieniam tryb przebiegu całkowitego, A oraz B z prawej kasuje tymczasowe przebiegi. Środek wydaje się strefą martwą. Tak jakby był to podwójny przycisk, ale z ciekawości zahaczę po drodze do salonu dziś. Szkoda jednak iż jest to zegarem w trybie 12 h.

Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!

Awatar użytkownika
Tom
Road Racer
Posty: 977
Rejestracja: 22 maja 2018, 11:01
Imię: Tomasz
Motocykl: Kymco Downtown 125i
Lokalizacja: Poznań
Zlot Skulsk IV:
Kruszwica - Dziesiąte spotkanie forumowe.:

Re: Nowy początek

Postautor: Tom » 28 sty 2021, 22:49

Temat dawno ucichł, ale wstawię dla posiadacza ciekawy artykuł: https://www.jednoslad.pl/honda-super-cu ... cyjny-cud/ :)


Wróć do „Twoja Honda 125”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości