Honda Super Cub C125 - Nowe torby boczne

Tutaj możesz pochwalić się swoją 125.
Regulamin forum
Ważne! Jak zakładacie tytuł swojego tematu, podajcie pełną nazwę motocykla. Przykładowo Suzuki RM 125 zamiast samo RM 125. Takie działanie porządkuje forum i zwiększy ilość odsłon waszego tematu.
Awatar użytkownika
zwiadowca88
Biker
Posty: 262
Rejestracja: 07 paź 2018, 14:11
Imię: Tomasz
Motocykl: Honda Super Cub C125A ED
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Honda Super Cub C125 - Nowe torby boczne

Postautor: zwiadowca88 » 31 maja 2020, 21:10

Witam, jeszcze nie zacząłem sezonu. Dwa dni temu dopiero co wyciągnąłem motorek, umyłem i z powrotem schowałem. Po 6 miesiącach odpalił od strzała, a myślałem iż akumulator będzie do podładowania. Jednak plany z wyjazdem w trasę nie powiodły się, zawiodła trochę firma w której zakupiłem torby, ale przynajmniej dostałem kubek. A i też pogoda akurat nie dopisała i wyjazd nie wypalił. Jednak powoli Cub jest przygotowywany pod dalsze wyprawy. Brakuje mi jeszcze centralnego bagażnika. Zamówię go o ile wyjadę teraz w trasę, już raz mi odwołali wyjazd. Jak i też czeka mnie zakup namiotu. Wszystko teraz jest uzależnione od pracy, jeśli wszystko wróci na normalne tory będą kolejne zakupy. Aktualnie przesiedziałem blisko 1,5 miesiąca. Miałem w planie zrobić obszerną recenzję tego modelu, mam już blisko 7.000 km od nowości, w tym roku może nie nabiję wielu km ale zobaczymy. Trochę już mogę o swoich perypetiach i doświadczeniach z nim opowiedzieć.

Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!


Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!


Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!





Awatar użytkownika
Tom
Road Racer
Posty: 977
Rejestracja: 22 maja 2018, 11:01
Imię: Tomasz
Motocykl: Kymco Downtown 125i
Lokalizacja: Poznań
Zlot Skulsk IV:
Kruszwica - Dziesiąte spotkanie forumowe.:

Re: Honda Super Cub C125 - Nowe torby boczne

Postautor: Tom » 01 cze 2020, 7:42

No, pakowny to Ci się zrobił :) , ale plecaczka już chyba nie zabierzesz. Jest OK.
Z takim kufrem to w kurierce możesz pracować :) . Znam chłopaka który taki kufer ma i pracuje właśnie jako kurier. Zdziwił byś się ile można na dwa kółka zapakować towaru :D .
Co mi się podoba, to stelaże u Ciebie - niestety u mnie nie ma za bardzo jak (i nie ma stelaży) a na plastiki nie będę sakw montował, bo już mi w poprzednim skuterze lekko odrapały lakier. Póki coś nie wymyślę, nie zakładam.

Awatar użytkownika
zwiadowca88
Biker
Posty: 262
Rejestracja: 07 paź 2018, 14:11
Imię: Tomasz
Motocykl: Honda Super Cub C125A ED
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Honda Super Cub C125 - Nowe torby boczne

Postautor: zwiadowca88 » 01 cze 2020, 11:56

Stelaże są bardzo przydatne właśnie chronią motorek od uderzania i suwania się toreb czy sakw po lakierze. Moje spokojnie wytrzymają, głównie są po to aby nie uderzały o motorek. Karnisterki wejdą mi do kufra a i kask się zmieści, szerokość karnisterków razem 24 cm, 2 x 5 L . Co na mój bak 3,7 litra i spalanie załóżmy 1.6 L/100 km w gorszych warunkach, bo zazwyczaj jest to 1.4 - 1.5 L/100 km w trasie, to da mi zasięg ponad 850 km. Więc już można pojechać w dalszą trasę na zabranych zasobach paliwa. A do toreb wejdzie żywność i ubrania. A kto wie może znowu zejdę do moich rekordowych 1.2 L/100 km. Tak czy inaczej podróżuję niemal zawsze z licznikowymi 60 km/h. Nie wiem czy jutro wyjadę w trasę w pracy. Jeśli nie będzie informacji do rana, to pakuje się na motorek i ruszam do szklarskiej poręby. Postaram się wziąć kamerkę i nakręcić w 4K recenzję. Szkoda tylko, że nie mam filtrów, te przyjdą za trzy tygodnie prawdopodobnie. Ale przynajmniej jakość będzie lepsza, a też mam już co opowiedzieć z doświadczeń na tym unikatowym motorku :)


Wróć do „Twoja Honda 125”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości