Yamaha XV 125 Virago

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży motocykla, akcesoriów, odzieży i innych.
Regulamin forum
  1. W tytule tematu musi pojawić się pełna nazwa sprzedawanej rzeczy np. Suzuki VL 125.
  2. Oferta musi posiadać cenę i zdjęcie lub odnośnik do innej aukcji np. allegro lub olx.
  3. Zabronione jest komentowanie cen. O wycenie swojej własności decyduje sprzedający. Negocjacje prowadzone są za pomocą wiadomości prywatnych. Nie komentujemy!
  4. Zabronione jest powielanie wątku z takim samym przedmiotem
  5. Zabrania się umieszczania ogłoszeń komercyjnych, reklama jest płatna
  6. Do zamieszczenia tematu wymagana jest minimalna liczba postów 20 - inaczej ogłoszenie zostanie usunięte
Awatar użytkownika
PanoramiX
Road Racer
Posty: 786
Rejestracja: 04 maja 2017, 11:44
Imię: Pawel
Motocykl: Honda VT700 / Virago XV 125
Lokalizacja: ESI
Zlot Jeziorsko I:
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:

Yamaha XV 125 Virago

Postautor: PanoramiX » 31 sie 2018, 8:59

Sprzedam Yamaha XV 125 Virago, zadbana i doinwestowana. Motocykl garażowany. Bez gleby.
Gmole, sakwy, owiewka, oparcie z dużym bagażnikiem, dużo dodatków "Live to Ride", wydechy SilverTail.
W zeszłym roku wymieniony akumulator. Robiłem wtedy też przednie amortyzatory - wymiana oleju w lagach i uszczelniaczy.
Napęd zdrowy zarówno na zębatkach jak i na łańcuchu - regulacja ok. 75%
W tym sezonie wymieniony przewód hamulcowy ze zwykłego gumiaka na markowy przewód w stalowym oplocie Cobra. Razem z wymianą przewodu, wymieniłem też płyn hamulcowy. Dołożyłem też w tym roku zegarek na kierownicę i gniazdo ładowania zapalniczka / USB z osobnym wyłącznikiem. Manetki wymienione na grube i ciężkie z Hondy. Wypolerowane kapy silnika. Wymiana filtra i oleju - raptem z 500 km temu.
Moduł elektroniczny w wersji "S" - bez ograniczenia prędkości. Max prędkość licznikowa jaką osiągnąłem to 115 km/h, prędkość GPS - 108 km/h. Pojemność zbiornika paliwa 12 litrów. Spalanie zależne od dzidowania - od 2,5 do 2,9 litra na 100 km.
Wyregulowane wszystkie linki i cięgna. Czysty, nieodrapany. Rocznik 1997, przebieg 35 tys. km. OC do 25.04.2019 r.
Dorzucam pokrowiec na moto ;)
Fajny motocykl dla nie za wysokich osób. Idealny dla kobietki - jeździła nim Madzialenka.
Ci co są dłużej na forum, wiedzą że bardzo dbam o stan techniczny i dużo robię przy swoich motocyklach.
Zadowolenie gwarantowane.
Cena 7.500 zł

Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!


Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!


Nie masz uprawnien by zobaczyc obrazek!

Awatar użytkownika
PanoramiX
Road Racer
Posty: 786
Rejestracja: 04 maja 2017, 11:44
Imię: Pawel
Motocykl: Honda VT700 / Virago XV 125
Lokalizacja: ESI
Zlot Jeziorsko I:
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:

Re: Yamaha XV 125 Virago

Postautor: PanoramiX » 09 lut 2019, 22:23

Do góry hop, bo sezon się zbliża i może ktoś będzie chciał pojeździć - bo ja nadal nie mogę, a jak już będę mógł, to przesiadamy się na turystyki.

BTW: W opisie jest błąd, który wychwyciłem teraz... Pojemność zbiornika Virago 125, to oczywiście 9,5 litra - fabrycznie.
12 litrowy zbiornik mam w Hondzi... ;)

dg51Vma3
Road Racer
Posty: 792
Rejestracja: 20 lut 2017, 19:47
Imię: dg51Vma3
Motocykl: Motocykl
Lokalizacja: Polska

Re: Yamaha XV 125 Virago

Postautor: dg51Vma3 » 10 lut 2019, 11:36

:D Polecam ,polecam.watro.obejrzeć.i kupić.

Awatar użytkownika
losiek
Plecak
Posty: 72
Rejestracja: 11 wrz 2018, 14:22
Imię: Adam
Motocykl: Barton Hyper 125
Lokalizacja: Żywiec
Drobna naprawa u mnie: Tak

Re: Yamaha XV 125 Virago

Postautor: losiek » 10 lut 2019, 20:36

Coś fotek nie widać :)


Wróć do „Sprzedam”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości