Pytanie

Awarie i serwis Yamaha 125.
Regulamin forum
Ważne! Podawajcie tytuł tematu według następującego schematu: pełna nazwa motocykla - opis problemu np. Suzuki RM 125 - nie chce odpalać.
Adixol
Plecak
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2018, 13:49
Imię: Adam
Motocykl: Yamaha YZF R125
Lokalizacja: Gniezno

Pytanie

Postautor: Adixol » 20 maja 2018, 13:57

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Od jakiegos tygodnia śmigam na r125 i mam takie pytanie... podczas jazdy zaczela mi mrugac kreseczka od paliwa i rownoczesnie z tym pokazalo mi sie to F i zaczely naliczac sie kilometry. Na poczatku myslalem ze jest to dystans przejechany na rezerwie, ale nie!
Dolałem paliwa a to dalej nalicza. Jesli ktos cos wie bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje i lwg✋
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Husarz
Plecak
Posty: 11
Rejestracja: 21 kwie 2018, 22:58
Imię: Robert
Motocykl: teraz Piaggio MP3 500cc
Lokalizacja: Polska

Re: Pytanie

Postautor: Husarz » 20 maja 2018, 15:02

Adixol pisze:podczas jazdy zaczela mi mrugac kreseczka od paliwa i rownoczesnie z tym pokazalo mi sie to F i zaczely naliczac sie kilometry. Na poczatku myslalem ze jest to dystans przejechany na rezerwie, ale nie!


Dokładnie tak ma być.. to jest informacja o przejechanych kilometrach od momentu "załączenia" się rezerwy.. Będzie tak odliczać do momentu resetu licznika kilometrów.. Pojawi się gdy znów paliwo sięgnie rezerwy.. :)

Dość popularne rozwiązanie w sportowych motocyklach Yamahy mniej więcej z 2000 roku..

Awatar użytkownika
romek37
Easy Rider
Posty: 687
Rejestracja: 16 sty 2017, 11:14
Imię: Romek
Motocykl: SHINERAY XY125-11A
Lokalizacja: Świnoujście
Kawa u mnie: Tak
Drobna naprawa u mnie: Tak
Nocleg u mnie: namiot
Kontaktowanie:

Re: Pytanie

Postautor: romek37 » 20 maja 2018, 18:56

Koledzy. To nie dział do zadwania pytań techmicznych. Tu się przedstawiamy i witamy.

Awatar użytkownika
Bartorius
Plecak
Posty: 51
Rejestracja: 25 sie 2017, 21:36
Imię: Bartosz
Motocykl: Yamaha Virago XV 125
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie

Postautor: Bartorius » 23 maja 2018, 9:08

romek37 pisze:Koledzy. To nie dział do zadwania pytań techmicznych. Tu się przedstawiamy i witamy.


Romek...chyba coś pomyliłeś... To właśnie JEST dział techniczny i tego typu pytania są tu ściśle wskazane :)

A przedstawiamy się i witamy w zupełnie innym dziale ;)

Awatar użytkownika
Damianci
Maniac Rider
Posty: 1567
Rejestracja: 27 mar 2018, 1:00
Imię: Damian
Motocykl: Peugeot Satelis RS 125, Brixton BX 125
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kawa u mnie: Tak
Zlot Jeziorsko III:
Zlot Iłki V:
Zlot Jeziorsko VI:
Zlot Kruszwica VII:
Sulejów - Ósme spotkanie formowe.:
Kruszwica - Dziesiąte spotkanie forumowe.:
Forumowy gospodarz:

Re: Pytanie

Postautor: Damianci » 23 maja 2018, 10:58

Bartorius pisze:Romek...chyba coś pomyliłeś... To właśnie JEST dział techniczny i tego typu pytania są tu ściśle wskazane :)

A przedstawiamy się i witamy w zupełnie innym dziale ;)

Wydaje mi się, że ten temat był wcześniej w dziale "Przywitaj się" i Romek słusznie o tym wspomniał. W międzyczasie ktoś (prawdopodobnie admin :)) przeniół go do stosownego działu, ale post Romka został...


Wróć do „Warsztat”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości