mój Junak 122 RS mały lifting

Modyfikacje i przeróbki Junak 125.
jellow
Uczeń
Posty: 91
Rejestracja: 08 lip 2017, 20:40
Imię: joanna
Motocykl: junak 122RS
Lokalizacja: Proszowice

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: jellow » 23 lip 2017, 8:18

Goocio81 pisze:.... Hmmm to nie prawda że faceci tylko jedno w głowie mają....
No dobra - mają - chyba że są fascynatami motocykli...To czasem wzrok oderwą. :twisted:
:lol: :idea:


Mają, mają - toż to najprawdziwsza prawda jest !!! :)
ale taka jest kolej rzeczy ...

Rytter odkąd jeździ na motocyklu coraz częściej wzrok odwraca ... hahahaha i o różnych spotkanych "panienkach" w domu gada :):):)
Boszeeee.... co ja z tym moim chłopem mam ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
rytter
Skuterzysta
Posty: 226
Rejestracja: 08 lip 2017, 20:56
Imię: Krzysztof
Motocykl: Junak 122 F
Lokalizacja: Kraków

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: rytter » 23 lip 2017, 8:29

jellow pisze:Rytter odkąd jeździ na motocyklu coraz częściej wzrok odwraca ... hahahaha i o różnych spotkanych "panienkach" w domu gada :):):)
Boszeeee.... co ja z tym moim chłopem mam ;) ;) ;)


To jakies absurdalne nieporozumienie!!
Ja sobie wymyslilem chwytliwe haselko "panny mdleja jak slysza mojego ogiera" a tu od razu z czlowieka kobieciarza robia!!

A wzrok odwracam czy jest bezpiecznie!!

Baby to tylko o jednym :)

Tempest

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: Tempest » 23 lip 2017, 8:53

rytter pisze:
A wzrok odwracam czy jest bezpiecznie!!

Baby to tylko o jednym :)


Masz rację, wiem o czym piszesz, ja kiedyś czekałem z wyprzedzeniem dwóch rowerzystek dobre piętnaście minut, tylko po to aby zrobić to bezpiecznie ( tym bardziej że były bidulki słabo chronione ubraniem), jechałem spokojnie za nimi bacznie obserwując sytuację aby wybrać właściwy, ten najbardziej bezpieczny do wyprzedzenia moment. :D.
Pozdrawiam!

jellow
Uczeń
Posty: 91
Rejestracja: 08 lip 2017, 20:40
Imię: joanna
Motocykl: junak 122RS
Lokalizacja: Proszowice

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: jellow » 23 lip 2017, 18:41

wolfqanq pisze:Do tej linii motocykla sugerował bym owiewkę tego typu.. Ma wszystkie zalety tej szyby , którą posiada Magda i tylko jedną mikrowadę :D ...A ... i zwiększa prędkość motocykla... Nawet do 5 km/h :D



No powiem ci ,że owiewka klasa...

Awatar użytkownika
Goocio81
Biker
Posty: 298
Rejestracja: 05 kwie 2017, 6:12
Imię: Lukasz
Motocykl: Yamaha TDM 850
Lokalizacja: Sosnowiec
Zlot Jeziorsko I:
Zlot Złoty Potok II:
Zlot Jeziorsko III:

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: Goocio81 » 15 sie 2017, 10:30

Temat umarł - czyżby przeróbek nastał koniec? Miały być owiewki, ostry tuning, malowania....
I dekolt miał być :twisted:
A tu du.. a. :lol:
Asiu zapał przygasł, czy czasu brak?

jellow
Uczeń
Posty: 91
Rejestracja: 08 lip 2017, 20:40
Imię: joanna
Motocykl: junak 122RS
Lokalizacja: Proszowice

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: jellow » 15 sie 2017, 21:56

Goocio81 pisze:Temat umarł - czyżby przeróbek nastał koniec? Miały być owiewki, ostry tuning, malowania....
I dekolt miał być :twisted:
A tu du.. a. :lol:
Asiu zapał przygasł, czy czasu brak?




:) Dekoltu nie będzie , ale reszta będzie ... ;)
Czasu mi nieustanie brak na to wszystko, teraz częściej śmigam na junaczku niż go modernizuje, ale w najbliższym czasie muszę go podpicować , bo w dzisiejszym transporcie się trochu porysował :( a buuuuu....

zimnyx
Skuterzysta
Posty: 173
Rejestracja: 10 kwie 2017, 16:14
Imię: Dariusz
Motocykl: Hyosung gv 125
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Zlot Jeziorsko I:

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: zimnyx » 16 sie 2017, 15:46

rytter pisze:A dej spokoj! Una wczoraj rozebrala pol motora, a to malowac, a tamto zmieniac:
- A to szare kolo kola? No jak to sie nazywa..
- Teleskop..amortyzator.. - Mowie
- Tez wymaluje!!

- A sciagniesz mi kolo ? Bo musze to wymalowac...o tak! Widzisz? Bo ty masz tu tak..a ja mam tak..te paski to mi sie nie podobaja..chce takie matowe tu a polyskliwe tam.. I jeszcze da sie te sprezyny wymalowac? Bo ja chce czarne..nie czerwone...

- Tak, - mowie spokojnie stojac na placu cwiczen i zastanawiam sie czy sie nie napic, bo tego na trzezwo nie ogarnie.

Jest juz gorzej niz ze mną, ja to do tej pory to jedynie jezdze na moto, ale z zoną przypadek jest bardziej beznadziejny :) trzeba bedzie chyba jakies ziola uspokajajace parzyc bo na normalnie to nerwy juz nadwyrezone :)

- A Magda ma taką owiewke zoooobacz!!! Jaka fajna!!! "chce miec taką owiewke i ja!" - wola zona wlepiona w ekran, a ja w kuchni otwieram piwo, bo na trzezwo tego nie da rady.

Trza bylo moze co innego Jej kupic? :) hihihi

rytter az sie popłakałem ze smiechu ale z kobietami tak jest ja mam tak przy remoncie zaczynalem pokoj miał byc cały w jednym kolerze a skonczyło sie na 3 kolorach i niewspomne o kaloryferze ktory mial byc żółty potem niebieski potem granatowy i jak zaczołem malowac na żołto to pani stwierdzila ze niemoze byc taki masakra

Awatar użytkownika
rytter
Skuterzysta
Posty: 226
Rejestracja: 08 lip 2017, 20:56
Imię: Krzysztof
Motocykl: Junak 122 F
Lokalizacja: Kraków

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: rytter » 16 sie 2017, 22:57

zimnyx pisze:rytter az sie popłakałem ze smiechu ale z kobietami tak jest ....


no tak to jest z naszymi paniami... na szczęście pokoje to żonka maluje sobie sama, ja raczej gdzieś wybywam wtedy... mam to po tatusiu ;)

Tempest

Re: mój Junak 122 RS mały lifting

Postautor: Tempest » 17 sie 2017, 7:49

rytter pisze: na szczęście pokoje to żonka maluje sobie sama, ja raczej gdzieś wybywam wtedy... mam to po tatusiu ;)


Mam tak samo.. :)


Wróć do „Tuning Junak 125”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości